Musíš sa odovzdať úplne celý!

Autor: Romana Bodnárová | 29.2.2012 o 20:30 | (upravené 29.2.2012 o 20:36) Karma článku: 4,68 | Prečítané:  803x

Úžasné...to je pohodový život. Ba, viac než pohodový...bezstarostný! Povie si väčšina z nás! Veď predsa sú prázdniny (áno, východ si ich užíva!) Čas na ničnerobenie, zábavu, priateľov atď. Nesmiem zabudnúť podotknúť, že pomaly a isto nám na dvere klope aj termín maturít, ale veď času máme dosť, no nie?  Maturita = formalita, áno presne tým „slávnym" výrokom sa všetci upokojujú. Tým, čo si tou skúškou dospelosti prešli, sa to ľahko hovorí.

Nie, dnes nechcem „filozofovať" a svoju úvahu orientovať týmto smerom...načo by to bolo dobré? Kto by to čítal? Niektoré veci si radšej ponechám starostlivo ukryté vo svojej trinástej komnate. Dnes by som Vám veľmi rada ukázala aj iné chodníčky, milí moji čitatelia!

Z celého srdca Vám prajem príjemnú prechádzku. Verím, že prinesie zaslúžené ovocie. Okrem toho, že je streda ..."bezstarostná prázdninová streda"... nesie sa aj v inom duchu! Presne pred týždňom sa začalo obdobie pôstu, ktoré odštartovala popolcová streda. 40 - dňový pôst je dosť dlhá doba, ktorá nám umožňuje trošku striedmosti. Nemyslím len pôst, pod ktorým si všetci predstavia hladovku. Mysľou mi predovšetkým behá aj duchovný pôst. Je to čas, kde by sme sa mali viac stíšiť, skúsiť sa vydať na cestu, ktorá vedie k Bohu ... áno, On čaká len a len na Teba! Ani sme sa nenazdali a týždeň je už za nami, no nikdy nie je neskoro...poďme spoločne zmeniť svet k lepšiemu! Prehĺbme, alebo nanovo objavme, aký úžasný je vzťah s Bohom. Otvorme svoje srdcia, nechajme city voľne prúdiť...a láska sa nám ukáže na každom kroku!

Ja osobne som si dala niekoľko predsavzatí. Malými krôčikmi, no pevne a s úprimným presvedčením chcem napredovať...viac kráčať smerom k Bohu! S láskou odpustiť všetkým, ktorí mi v mojom živote spôsobili bolesť. Hlavne viac prehĺbiť vzťahy s rodinou a blízkymi ... nech sa moja ľudská podstata prejaví naplno!

Život nám neustále ponúka nové veci, nič nie je stále. Tým pádom máme možnosť napraviť chyby z minulosti, zmeniť to v budúcnosti, ale prítomnosť je kľúčom k úspechu.

 

Nech je naša viera pevná,

veď Boh je tá cesta!

 

„Viem, že s Tebou, Pane - život je ako v siedmom nebi ... dnes sa Ti dávam celý!"

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Polis: SNS po kríze výrazne stratila

SNS by získala menej percent, než bol jej volebný výsledok v roku 2016. Politológ za tým vidí správanie jej predsedu Andreja Danka.

EKONOMIKA

Obchvat Ružomberka. Mal byť hotový, bude meškať roky

Úsek plánujú dokončiť až v roku 2021.


Už ste čítali?