Anjel po mojom boku

Autor: Romana Bodnárová | 15.1.2012 o 17:05 | (upravené 15.1.2012 o 17:14) Karma článku: 4,10 | Prečítané:  726x

Poznáte aj vy ten pocit, keď idete tmavou ulicou uprostred chladnej noci, zahalení do tieňa vlastných myšlienok a ani náznak nádeje v duši, len samý strach, ktorý na Vás číha z každej strany, ktorý sa prikradol do Vášho krásneho ružového života Vám nezabráni prestať v boji tvrdou realitou života, lebo...On - on je stále s Vami!... Anjel strážny nad Vami bdie neustále.

Za uplynulé dni sa aj do môjho života prikradol akýsi nezbedník, ktorý si povedal, že silou mocou naruší môj krásne pohodový život, ktorý nie je ľahké dosiahnuť. Každý jeden z Vás má iné predstavy o harmonickom, naplnenom živote, ktorý niekam prosperuje a najmä prináša zaslúžené ovocie. Tie plody života si určujeme totiž sami. Niekto si pod pojmom ideálny život predstavuje finančné zabezpečenie, vysnívanú kariéru, úspešné ukončenie štúdia, alebo blízkosť ľudí, bez ktorých si život nevieme a ani nechceme predstaviť...pravda je taká, že všetky vymenované veci sú veľmi rýchlo pominuteľné. Prečo tomu pripisujeme dôležitosť a nenahraditeľnosť pre náš pozemský život? Čo tak posunúť hranice našich fixných predstáv vyššie, alebo ich jednoducho odhodiť a s radosťou v srdci a iskričkami v očiach (deti tento dar aplikujú akosi automaticky...iste ste si všimli ich očká pri pohľade na vytúženú hračku, ktorú práve zazreli v obchodnom centre) prijať niečo nové, nevídané, nepoznané...objaviť nepominuteľné!

 

Predstav si, že tam vonku existuje niekto, kto na Teba čaká, aby si ho konečne vyhľadal a s pokorou, ale aj radosťou zároveň (presne ako detičky, ktoré to ovládajú najlepšie z nás) vrhol sa mu do náručia, ktoré má celý čas otvorené iba pre Teba...vieš o kom hovorím? Určite áno...Pane Bože, vďaka Ti za tvoju nekonečnú lásku.

 

Dni ako tento sa vždy u mňa zapíšu ako jedinečné, hlboko vo vnútri z nich budem čerpať ešte dlho, lebo nezbedník, ktorý sa rozhodol poupratovať v mojom „pohodovom" živote, to urobil veľmi brilantne a časovo si to opäť naplánoval excelentne. Čerešničkou na torte bolo neopakovateľné vyznanie mojej malej princeznej. (9 ročná sestra) Deti majú nenahraditeľný talent, vždy vycítia veci správne...často aj bez slov, len na základe správania vedia pomôcť dotyčnej osobe! Ich myšlienky, či prejav je tak čistý, nevinný a v mnohom nám môžu ísť príkladom. Moja sestrička mi dnes ponúkla kúsok z jej detského sveta, dala mi kúsok z neba...nie, vôbec nepreháňam - ja mám doma zázrak. Deň čo deň mám po svojom boku malé usmievavé dievčatko, ktoré neskutočne ľúbim a nesmierne si ju vážim!

Životom kráčam s malým anjelikom po mojom boku - sestra je mojím anjelom strážnym.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Polis: SNS po kríze výrazne stratila

SNS by získala menej percent, než bol jej volebný výsledok v roku 2016. Politológ za tým vidí správanie jej predsedu Andreja Danka.

EKONOMIKA

Obchvat Ružomberka. Mal byť hotový, bude meškať roky

Úsek plánujú dokončiť až v roku 2021.


Už ste čítali?